metin-senturk-(1)Muğla’nın Marmaris İlçesi’ne iki günlüğüne stres atmak için tatile gelen şarkıcı Metin Şentürk, dostlarıyla bir restoranda yemek yedi. Öztürk, “Marmaris benim için özel ve değerli. Kafamı boşaltıp geri döneceğim ve kısa sürede yeni albümüm piyasaya çıkacak” dedi.

Udi sanatçı Metin Şentürk, Yat Limanı’nda dostlarıyla birlikte Bono Restaurant’da bir araya geldi. Yemek yiyen Şentürk, çalan hareketli müzikler eşliğinde masasında ritm tutarak dostlarını fıkra ve esprileriyle güldürdü. Metin Şentürk’ü gören hayranları, öz çekim yaparak sosyal medyada paylaştı.

İki günlüğüne dinlenmek için İstanbul’dan ayrıldığını söyleyen Şentürk, “Marmaris, benim için özel ve güzel bir yer. İstanbul artık yorucu ve yoğun olmaya başladı. Marmaris’te çok güzel dostlarım var. Onlarla arada sırada bir araya gelerek stres atıyorum. Param olduğunda buralardan bir ev almayı düşünüyorum. Ben Marmaris’i, Marmaris’te beni seviyor. Böyle güzel şehirde kafamı boşaltıp harika şarkılar yapıyorum. Kısa bir süre içinde yeni albümümü piyasaya çıkaracağım. Bundan sonra sıkça karşılaşacağız” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest