mandalin-barda-metin-senturk-arabesk-gecesi-(1)Bodrum’da Arabesk Gecesi’nde sahne alan ünlü şarkıcı Metin Şentürk, esprileri ve sıcak tavırlarıyla izleyenlerden tam not aldı. Bodrum’da bir süre önce “Arabesk Gecesi” adıyla sahne almaya başlayan Metin Şentürk biz kez daha hayranlarının karşısına çıktı. Şentürk, dün gece yarısından sonra Mandalin Bar’daki performansına geçmiş yıllarda Orhan Gencebay ile hafızalarda yer eden “Yarabbim” adlı şarkı ile başladı. “İstemem ayrılık boynumu büksün” şarkısıyla sahnesine devam eden Şentürk, neşeli tavırları ile dikkat çekti.

Basın mensuplarının soruları cevaplayan şarkıcı, bu yaz sezonunda programlarına devam edeceğini, Bodrum’a gelenlerin kendini sık göreceğini ve dinleyebileceğini söyledi. “Arabesk Gecesi” projesinin güzel ve enerjik bir proje olduğunu dile getiren Şentürk yaklaşık 1,5 ay içerisinde yeni albümünü bitireceğini açıkladı. Albümün adının muhtemelen “Karar ver” olacağını belirten Şentürk “Herkes bir karar vermek zorunda kalacak. Geçen seneki “Sensizlik kalbe zararlı” adlı şarkının yarattığı etkiyi bu sene de ‘Karar ver’ ile devam ettireceğiz” dedi.

Engeline rağmen hayatla barışık yaşaması ve pozitif yaklaşımı ile dikkat çeken Şentürk, sahne performansıyla ilgili “Onlardan özel ücret alıyoruz. Sevgi ve samimiyet varsa herkes mutlu oluyor. Bizde o var. Sevgi, samimiyet, doğallık…Hiçbir şey yapmacık değil, yalan değil yanlış değil. O zaman her şey güzel olur” diye konuştu.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest