milyarderİsveç’te mücevher sektöründe faaliyet gösteren milyarderler iş adamı Sten Warborn, kraliyet ailesinden Prens Daniel ve Prenses Victoria’yla birlikte tarifeli uçakla Bodrum’a geldi.

İsveç’in mücevher pazarında lider konumunda bulunan İduna Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Sten Warborn, Kraliyet ailesi üyelerinden Prens Daniel, Prenses Victoria ve kızı 6 yaşındaki Emma ile birlikte dün (pazartesi) akşam saatlerinde tarifeli uçakla Milas-Bodrum Havalimanı’na geldi. VIP üç minibüse binen, altısı koruma toplam 20 kişilik grup, Bodrum Kara Ada açıklarında bekleyen süper lüks yata geçti. Warborn’a ait 200 milyon dolar değerindeki, 63 metre uzunluğunda olan süper lüks “Lady Britt” adlı yat demir alarak, Bodrum kent merkezine altı mil uzaklıktaki Kisebükü Koyu’na hareket etti. Koyda demirleyen yattan inen Warborn ve Prens Daniel, su kayağı yaptı. Emma’nın ise korumalar eşliğinde kanoya bindiği görüldü.

İsveç ve Finlandiya’da 200′ün üzerinde mağazası ve 1200 çalışanı bulunan İduna Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Sten Warborn da önce denize girdi ardından İsveç meclisinden politikacıların da bulunduğu belirtilen konuklarla sohbet etti. Bu sabaha karşı Bodrum’dan demir alan Warborn ve konukları, Fethiye Ölüdeniz’e demirledi.

Ünlü Oyuncu da O Yatla Tatil Yapmıştı

İsveçli milyarder Sten Warborn’a ait yat, haftalık 475 bin Euro’ya kiralık olarak da hizmete sunuluyor. Geçen 4 Haziran’da yatı kiralayan ABD’li ünlü oyuncu Andrew Garfield, sevgilisi Emma Stone’la Ege’de tatil yapmıştı.

Haber: DHA

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest