muglayolMuğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2015 yılı asfalt kaplama programı dahilindeki çalışmalarının ilk kilometrelerine havaların düzelmesi ile Kavaklıdere İlçesi Çayboyu Mahallesi ve Datça İlçesi Reşadiye-Knidos yalı arası yol güzergahında başladı. 1. ve 2. kat asfalt kaplama programı dahilinde 2015 yılı içerisinde Muğla İli genelinde 388,5 km yolun asfaltlanması planlanıyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Hida Kılıç konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2014 yılı içinde başarılı bir şekilde yürüttüğümüz asfalt kaplama çalışmalarına bu yıl da yoğun bir program ile devam ediyoruz. Muğla İli genelinde tüm ilçelerimizde eşit hizmet anlayışı ile yapılan asfalt kaplama programı dahilinde 388,5 km yolun asfaltlanmasını planlıyoruz. Ekiplerimiz havaların düzelmesi ile birlikte asfalt kaplama çalışmalarına başladı ve Muğla İli genelinde yürütülen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.”

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest

Yorumlar

  1. MVC
    22 Nisan 2015 at 20:22

    Yalikavak -Gumusluk yolunuda sevgili belefiyemiz sicak asfal yapsada sevgili belediyemiz yaz-ozelliklede kis boyu cukurlardan cektigimiz eziyet bitse.

Yorumlara Kapalı.