lale-caglar-remax-pasha-bodrum2017 yılı Mayıs ayında düzenlediği Saldıran Özmen sergisi ile Bodrum sanat yaşamına güçlü ve etkili giriş yapan RE/MAX Pasha Art o günden bu yana her ay bir başka değerli sanatçıya ve eserlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

2018 Ağustos ayında, çok ses getiren Okan Ataç ve Yiğit Tan Özpay’ın İkili Delilik-Binary Madness sergisinden sonra Eylül ayında Tahsin Ulusoy’un genç, dinamik, çağdaş ve şaşırtıcı işlerine gururla ev sahipliği yapan RE/MAX Pasha Art, genç sanatçıların heyecanlarını paylaşmayı çok sevdi. Ekim ayında da komşu sanat evi Le’artesian’in genç sanatçılarından Azeri ressam Behruz Kuul’un gizemli mekanlarda yalnızlıkları ile dikkat çeken ve insanlar arası iletişimsizliği konu alan işlerini sergiledi.

Lale Çağlar Sergisi

Kasım ayında bambaşka bir tarza kapılarını açan Re/Max Pasha Art Bodrum Herodot 3. Yaş Akademisi yönetim kurulu üyelerinden; İngilizce ve Almanca tercümanlığı yapan iş insanı Lale Çağlar’ın uzun yıllar süren çalışma ve araştırma sonucu ürettiği el emeği- göz nuru rug hook ve goblen işlerini sergiliyor. 8 Kasım’da kalabalık bir açılışla başlayan sergi 30 Kasım tarihine kadar pazar hariç her gün saat 10:00-18:00 arası gezilebilir.

Nermin Bezmen Söyleşisi

Aralık ayını iki farklı etkinlikle karşılayacak olan Re/Max Pasha Art’taki ilk etkinlik tanınmış yazar Nermin Bezmen’in okurları ile buluşması olacak. Nermin Bezmen “Masaldan Gerçeğe Romanda Yolculuk” adlı söyleşisinde bilhassa kadına şiddet konusunu işleyen son kitabı “Havva’nın Cezası”nı tanıtacak. Samimi ve aynı zamanda bilgilendirici bir söyleşi  okurlarını ve sevenlerini bekliyor. Halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek olan söyleşi 1 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 15:00’te Bodrum, Konacık, Atatürk Bulvarı No.133 adresindeki Re/Max Pasha binasında yapılacak. Söyleşiye gelenler Lale Çağlar’ın büyük emekle ürettiği işlerinden oluşan sergiyi de gezebilecekler.

Aralık ayının ikinci etkinliği yılbaşını kapsayacak şekilde düzenlenecek olan ve seçkin sanatçıların katılacağı bir karma sergi olacak, bu serginin detayları ise daha ileri bir tarihte sanatseverler ile paylaşılacaktır.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest

Yorum Yap