dunyaca-unlu-tatil-merkezi-bodrumda-Bodrum’un Torba Mahallesi Kaynar Mevkii’nde 40 dönüm arazi üzerine kurulan Nikki Beach Resort & SPA, ünlü dansçılar, müzisyenler ve eğlenceyi, ziyaretçileriyle buluşturacak.

Dünyaca ünlü Nikki Beach Resort & SPA, 8 Temmuz Cuma günü Bodrum’un cennet koylarından Torba’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Toplamda 77 suitin yer aldığı tatil merkezinde ayrıca 25 suitin kendisine ait yüzme havuzu bulunuyor. İçerisinde dünyaca ünlü İrlandalı aşçı Brian Mollay’ın görev yaptığı 2 restoran ile 2 açık misafir havuzu, SPA, Türk hamamı, 6 masaj ve güzellik salonu, 1500 metrekarelik fitness salonu, toplam 100 kişilik 2 toplantı salonu, tenis kortu ve açık oturma alanları olan tesisin 8 Temmuz Cuma günü saat 15.00′te açılışı yapılacak.

Dünyaca ünlü eğlence markası olan ve Miami, Saint Tropez, Marrakech, Koh Samui, İbiza, Bali, Monte Carlo ve Dubai’den sonra Bodrum’da turizm ve eğlence dünyasına kapılarını açan Nikki Beach Resort & SPA, 1500 kişilik kapasitesi ile hizmet verecek. Tanınmış DJ’lerin çalacağı, ayrıca canlı saksafon, bogno, viyolensel perfarmonslarının sergileneceği eğlence merkezinde, dünyaca ünlü dans grupları da tatilcilere keyifli anlar yaşatacak. Yüzme havuzlarının bulunduğu ve iskelesinden denize girilebilen tesiste hem dinlenmek hem eğlenmek isteyenler, iki duyguyu aynı anda yaşabilecek.

“MONTE CARLO’DA NE BULUYORLARSA BURADA FAZLASI OLACAK”

Nikki Beach Club’ların müdavimleri arasında Angelina Jolie, Brad Pitt, Naomi Champbell, Shakira, Madonna, Kim Kardashian, Justin Beeber ve futbolcu Ronaldinho gibi ünlü isimlerin yer aldığı belirtildi. 28 yıl Londra’da yaşayan ve 20 yıllık turizmdeki tecrübesini Nikki Beach Club’a aktaran tesisin Genel Müdürü Murat Deniz, “Dünyaca ünlü eğlence markasını konaklama sektörü ile birlikte Bodrum’a getirmekten gurur duyuyoruz. Nikki Beach markasını eğlence ve tatil için tercih edenler, her yıl tatil için en az 200 bin euro harcayabiliyor. Turizmde bir dünya markası olan Bodrum ilçemizi yine dünyanın en iyi markalarından biri ile buluşturmanın sevincini yaşıyoruz. Kaliteli eğlence ve tatili tercih edenler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Ibiza’da, Monte Carlo’da tatilciler ne buluyorsa burada üstelik Bodrum’un doğal güzellikleri içerisinde daha fazlasını bulacak” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest