sehit-binbasi-kivanc-cesur-1Çaldıran İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Kıvanç Cesur, Çaldıran İlçesi’nde teröristlerin zırhlı askeri araca yönelik düzenlediği bombalı saldırıda şehit oldu. Şehit Binbaşı Cesur’un küçük oğlu da tüm şehit çocukları gibi artık babasını göremeyecek.

Van’ın Çaldıran İlçesi’nde teröristlerin zırhlı askeri araca yönelik düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan Çaldıran İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Kıvanç Cesur’un Muğla’daki baba ocağına ateş düştü.

Çaldıran İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Kıvanç Cesur’un şehit olduğu haberini emekli öğretmen olan babası Remzi ile annesi Zehra Cesur, Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde aldı. Cesur çifti, acı haberi alır almaz merkez ilçe Menteşe’deki evlerine döndü. Yakınları, şehidin baba evi ile Muğla İl Sağlık Müdürlüğü’nde yönetici olarak görev yapan ağabeyi Dr. Ali Volkan Cesur’un evine akın etti. Türk bayraklarının asıldığı baba evinin önünde, sağlık ekiplerinin hazır bekletildiği belirtildi.

Hemşire Seda Cesur ile evli 1 çocuk babası Kıvanç Cesur’un bugün ikindi namazına müteakip toprağa verileceği belirtildi.

Şehit Binbaşı Cesur’dan geriye hemşire eşi Seda ve oğlu Demir Alp ile birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafları kaldı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest