marina-sergiD Marin Turgutreis Yacht Club Sanat Galerisinde sergilenen yapıtlar büyük ses getirmeye devam ediyor  , D Marin 29 Eylül  Günü tüm sanatseverlere  sanat dolu bir gün hediye etti.

Farklı jenerasyonlardan  ve disiplinlerden 28 sanatçının resim, heykel, model, gravür, çizim, fotoğrafın ve yerleştirmelerinden bir seçki sunan serginin küratörlüğünü  Yurdagül Arslan   üstleniyor.

ORBİT…

29 Eylül 5 Ekim tarihleri arasında, 10.00-20.00 saatleri içinde tüm sanatseverlerin ziyaretine açıktır.

DAVETLİSİNİZ
Sanatın, sanatseverlerle buluşma noktası;
Turgutreis D-Marin Yacht Club’da birbirinden değerli, geleceğin sanat renklerini oluşturacak, koleksiyonerlerin gözdesi olabilecek, gelecek vaadeden harika yetenkelerin buluştuğu sanat şölenleri devam ediyor…
ORBİT isimli Görsel Sanatlar Karma Yapıtlar sergisi sanatseverlerin ziyaretine açılıyor. Gayemiz bu harika yeteneklerin günyüzüne çıkması ve sanat yolunu daha da aydınlatmasıdır… Sanatın, sanatseverlerle buluşma noktası;
Turgutreis D-Marin Yat Club’da sergi açan PARLIYOR!
Bodrum her zaman denizi, rüzgarı ve güneşi kadar sanatsal yanı ile de akla gelir. Sanki gizli bir anlaşma yapılmış gibi sanat sevenler Bodrum’da toplanır. D-Marin Yacht Club’da yapılan bir sergi sadece ziyaretçiler için değil sanatçılar için de önemlidir çünkü her an bir kolleksiyonerin ilgisini çekebileceklerini bilirler.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest