osman-gurunCHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, il genelinde yürüttükleri evde bakım hizmeti çalışmalarına katılarak hasta vatandaşları ziyaret etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından il genelinde yürütülen ve bugüne kadar 6 bin 924 hane ziyaretine ulaşan evde bakım hizmeti çalışmalarına CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün de katılarak hastalara moral verdi. CHP’li Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile birlikte tedavileri devam eden hastaları ziyaret eden Başkan Gürün, hasta yakınlarının istek ve önerilerini dinledi. Belediye başkanlarının kendilerini ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen hasta yakınları, sağlık ekiplerini aile ferdi olarak gördüklerini, bu hizmetten çok memnun olduklarını söylediler.

Başkan Gürün, evde bakım hizmetiyle vatandaşların yanında olduklarını söyleyerek “Evde bakım, hasta nakil gibi hizmetlerimizle uzman ekiplerimiz vatandaşlarımızın sürekli yanında. Aile büyükleriyle, hastalarıyla bütün gün ilgilenen vatandaşlarımıza bir nebze destek, hastalarımızın iyileşmesine de katkımız olsun istiyoruz. Ziyaret ettiğimiz ailelerimizin Büyükşehir Belediyesi sağlık personelimizi ailenin bir ferdi gibi sevmeleri ve kabullenmeleri bizleri de mutlu etti. Sevgi, hoşgörü ve güler yüzle ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest