abdullah-sevetBu sene ilki gerçekleştirilen Özel Bodrum Hastanesi resim yarışması sergisi hastane bahçesinde gerçekleştirilen ödül töreni ve kokteyl ile açıldı. Kokteyle yaklaşık 400 kişi katıldı.  Hayalimdeki Bodrum konulu resim yarışmasında dereceye giren çocuklara ödülleri verilirken aileleri ve çocuklar çok mutlu olduklarını ifade ettiler ve böyle bir organizasyon yaptığı için Özel Bodrum Hastanesi’ne teşekkür ettiler.

İlkokul Kategorisinde Dereceye Girenler ve Ödülleri

Birinci  : Nehir Özman  / TED Bodrum Koleji İ.Ö.O  / I pad mini

İkinci    : Derya Baydur / Güler Mustafa Kızılağaç İ.Ö.O  / Bisiklet

Üçüncü: Cemre Akbay /  Güler Mustafa Kızılağaç İ.Ö.O  / Kol saati

nehir-ozman-resimOrtaokul Kategorisinde Dereceye Girenler ve Ödülleri

Birinci  : Selin Julia Kadıoğlu  / Mahinur Cemal Uslu O.O   / I pad mini

İkinci    : Ece Naz Aydın         / TED Bodrum Koleji O.O    / Bisiklet

Üçüncü:  Mehmet Akyurtlaklı / TED Bodrum Koleji O.O   / Kol saati

Ödül töreninde konuşma yapan Özel Bodrum Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı şunları söyledi:‘ Çocuklarımız geleceğimiz. Bu nedenle çocuklara yönelik bir organizasyon yapmış olmaktan son derece mutluyuz. Hastanemize ulaşan 581 resim arasından seçim yapmakta oldukça zorlandık. Hepsi çok güzeldi. Tüm çocuklarımızı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Yarışmamıza destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, okul müdürlerimize ve velilere teşekkür ediyoruz. Hayal edecek olan da gerçekleştirecek olan da çocuklarımız. Biz büyüklere düşen onları çeşitli alanlarda destekleyerek motive etmek. Bu anlamda Özel Bodrum Hastanesi olarak gururluyuz.’

Dereceye giremeyen ancak resimleri sergilenmeye değer görülen tüm çocuklara başarı belgesi verildi. Ayrıca organizasyonda çocuklar için her şeyin düşünülmüş olması gözden kaçmadı. Elma şekeri, dondurma ve balon verilen çocuklar çok mutlu oldular.

Sergiyi gezen misafirler ise resimlerin güzelliği karşısında keşke çocukların tüm hayalleri gerçek olsa demekten kendilerini alıkoyamadılar. Çocuklarımızın hayalleri ile renklenen hastane o kadar beğenildi ki hastane yönetimi resimlerin sezon sonuna kadar kalmasına karar verdi. Özel Bodrum Hastanesi Haylimdeki Bodrum resim yarışması sergisi sezon boyunca çocuk, dahiliye ve kadın doğum polikliniklerinin olduğu binada gezilebilir.

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest