sabancida-yil-sonu-sergisi-bodrum-1Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi bünyesinde açılan kurslara katılan vatandaşların hazırladığı eserler yıl sonu sergisinde görücüye çıktı.

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Halk Eğitim Merkezi ASO Müdürlüğü iş birliğinde açılan sanat kurslarının eğitmenleri tarafından 8 ay boyunca düzenlenen kurslara katılan kursiyerlerin bin 2 yüz eserinin yer aldığı sergi, düzenlenen tören ile açıldı.

Serginin açılışına, Bodrum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Ünal, eğitmenler Berrin Akdere, İlknur Atagür, Ayşe Hıdıroğlu, Ümit Tonkuş, Ayhan Uncuoğlu, Hamdiye Keskin, Zeynep Kaya, Ayten Yücel, Selma Saraç, Emine Demir, Gülay Erkanı başta olmak üzere kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşma yapan Bodrum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Ünal ”Yıl sonu sergisine göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bodrum Halk Eğitim Merkezi olarak Bodrum yarımadasının değişik yerlerinde değişik isimler altında kurslarımız bir yıl boyunca sabancida-yil-sonu-sergisi-bodrum-2devam etti. Bugünlerde yine değişik noktalarda kurs merkezlerinde yıl sonu açılışlarını yapıyoruz. Bu açılışlarda halkımızın halk eğitim faaliyetlerine gösterdiği katılımı ve desteği en iyi şekilde görüyoruz. Burada kurs açmamızı sağlayan ve bu merkezleri bize tahsis eden başta Bodrum Belediye Başkanlığına ve Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi’ne teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Zeyyat Mandalinci İlkokulu Halk Oyunları grubunun gösterileri, sergi açılışı ve stantların ziyaretiyle etkinlik son buldu.

28 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek sergi, 10.00 -20.00 saatleri arasında Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi Eğitim Binasında ziyaret edilebilecek.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest