hentbol_yalikavak-(4)Hentbol Bayanlar Türkiye Kupası D Grubunda mücadele eden temsilcimiz Yalıkavakspor bir üst tura yükselmek için Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak.

Yalıkavakspor grupta oynadığı karşılaşmada İzmir Belediyespor’a mağlup olmuştu. Grubun ikinci maçında da İzmir Büyükşehir Belediyespor Anadolu Üniversitesini mağlup ederek bir üst tura çıkmayı garantilerken, her gruptan ilk iki sıraya giren takımların son 16 turuna yükseldiği Hentbol Bayanlar Türkiye Kupası’nda temsilcimiz Yalıkavakspor Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak. 29 Ağustos Pazartesi saat 13:00′da Binnaz Karakaya Spor Salonunda başlayacak karşılaşmanın heyecanlı geçmesi beklenirken, bu tür karşılaşmalarda taraftar desteği de büyük önem gösteriyor.

Binnaz Karakaya Spor Salonunun yıllarca yapılması beklenilen ısıtma ve soğutma sisteminin geçtiğimiz aylarda devreye girmesiyle sıcak günlerde dahi rahat maçlar oynanmaya ve izlenmeye başlandı. Yıllarca özellikle sporcular açısından büyük sıkıntıların yaşandığı salona yeni skor tabelası da takılırken, salonda genel anlamda tadilat, bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.

Haber: Mehmet Can Meral

Paylaş
  • gplus
  • pinterest