sapphire-gourmet-neco-ile-acildi-Neco, Bodrum’da Sapphire Gourmet’nin açılışında sahneye çıktı.

Neco, Bodrum’un Eskiçeşme Mahallesi’nde hizmete giren Sapphire Gourmet’nin açılışına katıldı. Açılışta konuklara restoranın iddialı menüsünden seçkin lezzetler tattırıldı. İşletme sahipleri Hasan Sönmez, Nurullah Hasçelik ve İbrahim Kadir Aslan konuklarla yakından ilgilendi. Açılış kurdelesini kesen Neco, turizm ve ekonominin sıkıntıda olduğunu belirterek, şöyle dedi:

“Bugünlerde yeni iş yerleri açmak cesaret ve fedakarlık isteyen bir olay. Bu nedenle işletme sahiplerini ‘kriz var,’ bahanesinin ardına saklanmadıkları için kutluyorum. İnsanların hem cebine hem damağına hem de beynine hizmet edecek güzel bir yer yaptıkları için teşekkür ediyorum. Ben de onlarla birlikte sonradan Bodrumlu olan, bundan büyük zevk ve huzur duyan bir kişi olarak tekrar dostlarla birlikte oldum. Mekanı beğeneceğinizi ümit ediyorum.”

Açılışa eşi İdil Erge, kızı 8 yaşındaki Leyla Özyılmazel ve oğlu 6 yaşındaki Ali Nejat Özyılmazel ile birlikte katılan Neco’nun oldukça keyifli olduğu görüldü. Açılışta ayrıca sahne alıp konser veren Neco’ya piyanoda Önder Bali eşlik etti.

Sapphire Gourmet, kahvaltıdan akşam yemeğine günün her saatinde ziyaretçilerine İtalyan ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunacak. Restoranda deniz ürünleri ve et menülerinin yanı sıra Gourmet Salata gibi özgün tatlar da konuklara sunulacak.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest