seyh-mansourun-dev-yati-topaz-(2)Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Halife Bin Zayid El Nahyan’ın kardeşi olan Manchester City’nin sahibi Şeyh Mansour Bin Zayed Al Nahyan’ın mega lüks dev yatı “Topaz”, Marmaris’e geldi.

Şeyh Mansour Bin Zayed Al Nahyan’ın mega lüks dev yatı “Topaz”, Marmaris Limanı’na demirledi. İçinde kimlerin olduğu ‘sır’ gibi saklanan yat, ihtişamlı görünümüyle dikkatleri üzerine çekti. Mega yatları konu alan sitelerde yaklaşık 400 milyon Euro değerinde olduğu belirtilen 147 metrelik dev yatta, sadece 6 kabin bulunuyor. 12 yolcu kapasiteli yatta ayrıca helikopter pisti, yüzme havuzları ile fitness, sinema ve konferans salonlarının bulunduğu öğrenildi. Yatın içerisinde kimlerin olduğu bilinmeyen yatın nereden geldiği, ilçede ne kadar kalacağı ya da nereye gideceği hakkında da bilgi verilmedi.

Şeyh Mansour bin Zayed Al Nahyan’ın mega lüks dev yatı “Topaz” geçtiğimiz yaz sezonunda Haziran ve Temmuz aylarında iki kez daha Marmaris’e gelmiş, Adaağızı Aktaş mevkii açıklarında denizde demirli kalmıştı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest