sertab-erenerHer yıl, yaz aylarının en çok konuşulan etkinliği olan Turkcell Yıldızlı Geceler, bu yaza da damgasını vuracak.

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği etkinlik, Çeşme, Bodrum ve İstanbul’a yıldız yağdıracak.

32 konser ile yazın en uzun soluklu etkinliği olan Turkcell Yıldızlı Geceler, 13 Temmuz akşamı Bodrumlu müzikseverler ile Antik Tiyatro’da buluşacak.

Bodrum Antik Tiyatro’nun İlk Yıldızı Sertab Erener

ajda-pekkanBodrum’da gerçekleşecek konserlerde Turkcell Yıldızlı Geceler’in sahnesinde ağırlayacağı ilk isim Pop Müziğin güçlü sesi Sertab Erener olacak.

13-14-15-20-21-22 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konserlerde Sertab Erener, Volkan Konak, Murat Boz, Funda Arar, Ajda Pekkan ve Şebnem Ferah gibi birbirinden ünlü yıldızlar müzikseverlerle buluşacak.

Bodrum Antik Tiyatro’daki Turkcell Yıldızlı Geceler Konserleri:

13 TEMMUZ-SERTAB ERENER

murat-boz14 TEMMUZ-VOLKAN KONAK

15 TEMMUZ-MURAT BOZ

20 TEMMUZ-FUNDA ARAR

21 TEMMUZ-AJDA PEKKAN

22 TEMMUZ-ŞEBNEM FERAH

Platinum’lulara özel %40 indirim ayrıcalığı

Turkcell Platinum müşterilerine özel olarak Turkcell Yıldızlı Geceler konser biletleri %40 indirimle sunuluyor. Üstelik ilk 48 saat boyunca ön satış ayrıcalığı sayesinde en güzel yerleri Platinum’lular seçebiliyor. Bilet indiriminden yararlanmak için Turkcell Platinum Uygulaması üzerinden indirim kodu alınıyor. Daha sonra bu kod ile Biletix.com üzerinden biletler kolayca satın alınabiliyor.

Turkcell’den gençlere özel %30 indirim ayrıcalığı

Turkcell’den gençlere Turkcell Yıldızlı Geceler konser biletleri gnctrkcll ayrıcalığıyla %30 indirimle sunuluyor. Bilet indiriminden yararlanmak için GNC Uygulaması üzerinden indirim kodu alınıyor. Daha sonra bu kod ile www.biletix.com üzerinden biletler kolayca satın alınabiliyor.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest