Baskan-Kocadon-sahurda-vatandaslarla-bulustu-(3)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kadir gecesi dolayısıyla Bodrum Belediyesi tarafından Türkkuyusu Mahallesi’nde her yıl düzenlenen sahur yemeğine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Türkkuyusu Cami yanındaki meydanda verilen sahur yemeğine; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri, Türkkuyusu Mahalle Muhtarı Bahattin Aşkın, B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez ile çok sayıda Bodrumlu vatandaş katıldı.

Okunan dua ile başlayan sahurda vatandaşlar, Başkan Kocadon’a, belediyenin her Kadir gecesi düzenlenerek geleneksel hale getirdiği sahur yemeği için teşekkür etti.

Baskan-Kocadon-sahurda-vatandaslarla-bulustu-(1)Mehmet Kocadon da, “Birlik ve beraberlik içinde bu yıl da, Ramazan ayının ve Kadir gecesinin güzelliklerini yaşadık. Sahur yemeğimize katılan vatandaşlarımızın ve tüm Müslüman aleminin Kadir gecelerinin mübarek olmasını dilerim” dedi.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest