runmarisrun-(2)Düzenlediği organizasyonlar ile hem spor hem de eğlenceyi hayatımıza katan Uzunetap, 4 – 5 Haziran 2016 tarihlerinde Marmaris’te gerçekleşecek “RunMarisRun” ile 7’den 70’e herkesi sporla buluşturuyor.

Spor etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Uzunetap’ın Marmaris Belediyesi iş birliği ile ilk defa düzenlediği “RunMarisRun” Yarı Maratonu etkinliğinde, 21,1 km yarı maraton, 10 km ve 5 km’lik halk koşusunun yanı sıra çocuklar içinde 0,5 km MiniMaris kategori ile koşulacak. Yarış öncesinde konserler, makarna partisi ve aktiviteler düzenlenecek.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenecek törende ödül olarak kupa ve para ödülü verilecek.

Marmaris Belediyesi katkıları ve Set Adventures, AKUT, Marmaris Gençlik Spor Kulübü destekleri ile gerçekleşen RunMarisRun etkinliğinde 2016 yılında Türkiye’de ilk mağazasını açan dünyaca ünlü spor markası Under Armour, D-Resort Grand Azur Hotel, Corendon, Netsel Marina gibi birbirinden önemli sponsorlar yer alıyor. “RunMarisRun” etkinliğine kayıt olmak isteyenler, www.uzunetap.com adresinden online kayıt yapabilecek

Yarış Programı:

4 Haziran Cumartesi günü saat 10:00’da başlayacak organizasyon kayıtlar ve kit tesliminden sonra Marina’da düzenlenecek çeşitli aktiviteler ve makarna partisi ile devam edecek. Yarışlar 5 Haziran Pazar günü start alacak ve 13:00’da gerçekleşecek ödül töreni ile organizasyon sona erecek.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest